Özel Cihangir Hastanesi Hizmete Başladı

Haber Tarihi: 29.04.2013

İnegöl’de ekonomik, demografik, sosyal ve kültürel gelişmelere paralel olarak sağlık hizmetleri alanında da önemli gelişmeler yaşanıyor. Bu gelişmeler kapsamında Organize Sanayi Bölgesi ile Bursa Ankara karayolu arasında, Otobüs Terminali karşısında yaptırılan İnegöl’ün ikinci Özel Hastanesi olan Cihangir Hastanesi, İnegöllülere sağlık hizmeti vermeye başladı.

25 Şubat 2013 Pazartesi günü itibarıyla resmi olarak faaliyete başladıklarını ifade eden Özel Cihangir Hastanesi Başhekimi Mehmet İrfan Bilgesoy, modern ve yüksek teknolojik cihazlarla hastaları ilçe dışına sevk etmeden, bulundukları yerde profesyonel çözümler ürettiklerini belirtti.

Hastane bünyesinde Endoskopi, Bilgisayarlı Tomografi, Renkli Dopler, Ultrasonografi, Mamografi ve her türlü laboratuar tetkiklerinin yapıldığını ifade eden Başhekim Mehmet İrfan Bilgesoy, "25 Şubat 2013 tarihi itibarıyla resmi olarak faaliyete başlayan Özel Cihangir Hastanemizde, Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Göz, Ortopedi, Üroloji, Dâhiliye, Radyoloji, Biyokimya ve Anestezi bölümlerinde, deneyimli uzman doktorlarla İnegöl halkına hizmet veriyoruz. Hastanemiz bünyesinde Endoskopi, Bilgisayarlı Tomografi, Renkli Dopler, Ultrasonografi, Mamografi ve her türlü laboratuar tetkikleri yapılıyor. Modern ve yüksek teknolojik cihazlarla donatılmış ameliyathanemizle, her biri dalında uzman hekim kadromuz sayesinde İnegöl ve çevresinde yaşayan hastalara cerrahi işlemlerde doğru tedavi yöntemlerini uygulayarak, hastaları ilçe dışına sevk etmeden bulundukları yerde profesyonel çözümler üretiyoruz" şeklinde konuştu.

>> Tüm Haberleri Görüntüle